Życzliwi dla Wiktorii Pieniak

Fundacja Votum / Aktualności  / Życzliwi dla Wiktorii Pieniak

We Wrocławiu, mieście, w którym siedzibę ma nasza Fundacja, od lat w dniu 21 listopada świętujemy Dzień Życzliwości. W tym roku uczniowie jednej z wrocławskich szkół – Liceum Ogólnokształcące nr VIII we Wrocławiu, postanowili świętować ten dzień razem z naszą podopieczną. Jeśli chcesz zorganizować akcję charytatywną w swojej szkole, skontaktuj się z nami!

Uczniowie wrocławskiej „ósemki” przygotowali loterię charytatywną dla Wiktorii Pieniak. Nastolatki, która jest w ciężkim stanie po wypadku komunikacyjnym. Uczniom udało się zebrać 198 zł. To obiecujący początek, by organizować ze szkołą więcej akcji charytatywnych.

Możesz pomóc Wiktorii Pieniak w leczeniu i rehabilitacji także online, wpłacając środki na konto Fundacji:

z dopiskiem: dla Wiktorii Pieniak