Jan Nerka

Fundacja Votum / Podopieczni / Jan Nerka

Jan Nerka był przed wypadkiem kochającym mężem, tatą i dziadkiem. Był pracowitym oraz wesołym mężczyzną. W październiku 2018 r. na skutek potrącenia przez samochód jego życie uległo diametralnej zmianie. Po ciężkim urazie mózgu nie może samodzielnie wykonywać podstawowych czynności. Wymaga całodobowej opieki. Potrzebna jest również długotrwała rehabilitacja. Prosimy o wsparcie, dzięki któremu Pan Jan może wrócić do normalnego życia.

Możesz pomóc Janowi Nerce w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Jana Nerki

z dopiskiem: dla Jana Nerki