22 maja 2025 roku Katarzyna miała wypadek komunikacyjny. Wracała samochodem z pracy – Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w miejscowości Warnino, gdzie pracuje jako opiekun dziecięcy. Do domu nie udało jej się dotrzeć – nagle straciła panowanie nad samochodem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Została przetransportowana karetką do szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Koszalinie, następnie poddano ją hospitalizacji na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej. W wyniku wypadku Katarzyna doznała licznych urazów: złamań żeber, łopatki, lewej kończyny górnej, kości pięty, wstrząsu mózgu, urazu płatów czołowych. Samochód, którym poruszała się, uległ całkowitemu zniszczeniu.
Pani Katarzyna jest troskliwą mamą bliźniąt (syna i córki), prowadzi aktywną działalność społeczną – przez wiele lat była wolontariuszką Fundacja „Wielka orkiestra świątecznej pomocy”, ławnikiem w Radzie Sądu, uczestniczyła w programie wspierania inicjatyw oddolnych „Społecznik”- brała udział w pisaniu projektów dla organizacji społecznych.
Obecnie Katarzyna znajduje się w domu, porusza się na wózku, potrzebuje stałej i kosztownej rehabilitacji. Wesprzyj ją w powrocie do zdrowia. Każda darowizna to krok ku poprawie jej sprawności i powrocie do aktywnego życia na rzecz lokalnej społeczności.
Przekaż dowolną kwotę darowizny, aby wesprzeć Katarzynę.