Zbliża się Światowy Dzień Krwiodawstwa, który obchodzimy 14 czerwca. Dlatego z wielką radością informujemy, że jako Fundacja Votum, wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, organizujemy specjalną zbiórkę krwi pod siedzibą naszego biura Fundacji Votum. Sprawdź szczegóły zbiórki!

 

 


Podziel się tym, co w nas najcenniejsze!

Już 18 czerwca wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zapraszamy na specjalną zbiórkę krwi. Zróbmy tego dnia wspólnie coś dobrego!


Co Ciebie motywuje do pomocy?

Pragniemy przekazać Wam wszystkim informacje na temat istotności oddawania krwi oraz zachęcić Was do wzięcia udziału w naszej akcji. Poniżej przedstawiamy Wam kilka korzyści, które wynikają z oddania krwi:

  • Ratowanie życia

Każde oddane opakowanie krwi może uratować życie trzech osób. To niesamowite, jak niewielki gest daje tak wielką nadzieję.

  • Zasilenie banku krwi

 Regularne oddawanie krwi pozwala utrzymać odpowiednie zapasy krwi w bankach krwi, co jest niezbędne w przypadku awaryjnych sytuacji medycznych.

  • Dobry stan zdrowia

Przy okazji oddawania krwi, zostaniecie poddani badaniom, które mogą ujawnić ewentualne problemy zdrowotne, dając Wam okazję do ich wcześniejszego wykrycia.

  • Wolne od pracy

Zgodnie z przepisami prawa, każdy pracownik, który odda krew, ma prawo do dwóch płatnych dni wolnych, w dniu donacji oraz nazajutrz. To doskonała okazja, aby zregenerować siły i poczuć satysfakcję z tego, że wnieśliśmy cenny wkład w dobro naszej społeczności.


Nie bądź żyła, oddaj krew!

Możesz odmienić czyjeś życie. Podziel się tym, co najcenniejsze!

Jak to zrobić?

Wystarczy, że odwiedzisz nas w dniu zbiórki ustawiając się w kolejkę pod krwiobusem.

Wierzymy, że razem możemy osiągnąć niesamowite rezultaty i wspólnie uczynić świat lepszym miejscem. Dlatego serdecznie zachęcamy Was wszystkich do włączenia się w naszą akcję i oddania krwi w dniu 18 czerwca. Liczymy na Wasze wsparcie i ogromną frekwencję!