Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Oliwka, to mała dziewczyna, która powinna beztrosko śmiać się, bawić i cieszyć dzieciństwem… Tymczasem przez poważny wypadek samochodowy, musi walczyć o swoją sprawność.

Stan Oliwii była niezwykle poważny, okazało się, że ma pękniętą czaszkę, rozlany uraz aksonalny, złamanie piramidy kości skroniowej, żeber… Do tego w jej małym ciele doszło do złamania żeber i stłuczenia płuc. To, dla tak małego dziecka, ogromne spustoszenie.
W jednej, jedynej chwili z wesołej, aktywnej dziewczynki kochającej wozy strażackie, układanie puzzli, stała się dzieckiem, które musi walczyć.
Oliwka nie chodzi sama, udaje jej się to tylko za pomocą trzymającej jej za ręce mamy, albo specjalnych podpórek. Oliwka musi być poddawana rehabilitacji, bo tylko to daje jej szanse na samodzielność i normalne życie. Proszę o pomoc dla mojego dziecka.

Julia, mama Oliwii