Zadzwoń +48 71 33 93 500

Dawid Plackowski

Fundacja Votum / Podopieczni / Dawid Plackowski

Dawid 19 lutego 2021 był uczestnikiem wypadku komunikacyjnego. Wciąż przebywa w szpitalu pod okiem lekarzy. Na szczęście jest już wybudzony ze śpiączki. Mimo rozległych urazów głowy jest kontaktowy, choć niestety ma problemy z mową. Czekają go długie godziny spędzone w gabinecie logopedycznym. Wciąż jest także całkowicie leżący.

Po wypadku trafił pod opiekę świetnych lekarzy i pielęgniarek, ale po wypisie ze szpitala musi być pionizowany i rehabilitowany nadal. Wiąże się to z ogromnym nakładem pracy jego i jego rodziny, ale także ogromnymi kosztami.

Możesz pomóc Dawidowi w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: Dawid Plackowski

z dopiskiem: Dawid Plackowski