Przekaż darowiznę

Paweł to mężczyzna, który do tej pory uchodził za szczęśliwca – miał wszystko co najważniejsze: rodzinę, pracę, pasje. W domu kochający mąż i ojciec dwóch synków- 2 i 5 latka. Kocha swoje dzieci nad życie, jak mówi żona „najlepszy ojciec na świecie”. Sytuacja w jakiej znalazła się jego rodzina szczególnie źle wpływa na psychikę dzieci, gdyż są one bardzo emocjonalnie związane z tatą. Teraz ogromnie odczuwają tego brak, nie mogą się doczekać, kiedy tata wróci do domu…
Niestety na powrót taty przyjdzie im jeszcze trochę poczekać. 28 czerwca Paweł uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Rower w zderzeniu z tramwajem nie miał większych szans. Obrażenia były na tyle poważne, że konieczna była reanimacja podjęta na miejscu wypadku. Na szczęście udało się ocalić jego życie, jednak przed nim długa droga. Obecnie z OIOMu Paweł trafił na Oddział Neurologii Udarowej. W dalszym ciągu stan jego zdrowia jest ciężki. Od tygodnia trwają próby wybudzenia go ze śpiączki, jednak bez większego powodzenia. W zderzeniu najbardziej ucierpiała klatka piersiowa i jego serce, w następstwie reanimacji pojawił się również obrzęk głowy. Po ustabilizowaniu jego stan  będzie musiał jeszcze przez długie miesiące walczyć o swoje zdrowie. Niezbędna do tego będzie intensywna rehabilitacja.
Paweł, poza życiem rodzinnym, rozwijał się również na płaszczyźnie zawodowej. Inżynier konstrukcji budowlanych pracujący w biurze projektowym obiektów budowlanych w Gdańsku. Praca zawodowa jest jego pasją!! Człowiek niezwykle kreatywny, przedsiębiorczy i w pełni oddany temu, czym się zajmuje.
W życiu niepoprawny optymista chwytający życie pełnymi garściami.
Uwielbia rodzinne wycieczki na rowerach promenadą wzdłuż morza. Lubi podróże, odkrywać nowe miejsca, zapachy, potrawy. Lubi gotować, jego popisowe danie to lazania. Człowiek, który nie stoi w miejscu, cały czas się rozwija na swoich polach i prze do przodu. Interesuje się nowinkami technologicznymi, elektroniką i gadżetami, człowiek obdarzony analitycznym umysłem. Jest tzw. złotą rączką potrafi zrekonstruować, zbudować i naprawić wszystko, do tego zrobi to z przyjemnością.
Paweł ma dużo planów, które chce jeszcze zrealizować razem z żoną i swoimi dziećmi. Twoja pomoc może mu to umożliwić! Każda złotówka ma znaczenie.