Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Adam zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, które datowane jest od momentu narodzin. Przyczyniło się to do porażenia czterokończynowego, co uniemożliwia dziewięciolatkowi funkcjonowanie. Adaś potrzebuje całodobowej opieki rodziców, którzy każdego dnia próbują spełnić jego potrzeby. Komunikacja z rodzicami jest bardzo utrudniona ze względu na to, że maluch nie mówi. Rodzice cyklicznie zabierają go na rehabilitację na NFZ i konsultują jego stan zdrowia z lekarzami. Celami rodziców jest zbieranie środków na rehabilitację prywatną oraz sprzęt medyczny, który trzeba wymieniać dosyć często z uwagi na to, że maluch dalej rośnie. Wspomóż Adasia w drodze do sprawności, przekazując dowolną kwotę darowizny.

Historia Adasia: