Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Adam jest osobą niepełnosprawną od urodzenia, ma niedowład lewostronny. Pomimo niepełnosprawności nigdy się nie poddał. Ukończył szkołę mechaniczną, założył rodzinę oraz podejmował prace dorywcze. Praca sprawiała mu ogromną przyjemność. Poświęcił się jej
i rodzinie. Z pomocą znajomych remontował swój dom. Adam zawsze był osobą serdeczną, pomocną, uśmiechniętą i bardzo rodzinną. Uwielbiał samochody, interesował się ich mechaniką.

Niestety wydarzył się wypadek samochodowy, którego doznał w czasie powrotu z pracy. Stał się osobą leżącą, nie mówiącą i nie kontaktującą. Obecnie przebywa w szpitalu na oddziale
i intensywnej terapii w Łodzi. Szpital wraz z rodziną stara się o umieszczenie Adama w klinice PCRF w Krakowie. W chwili obecnej rodziny nie stać na opłacenie pobytu Adama w klinice, która mogłaby pomóc w wybudzeniu oraz przywróceniu sprawności Adama. Opieka nad Adamem spadła na jego mamę. Mama Adama utrzymuje się z emerytury i prac dorywczych. Kiedy Adam opuści szpital będzie potrzebować stałej opieki, więc mama będzie zmuszona zrezygnować z pracy.

Pomóżmy rodzinie Adama w tej ciężkiej sytuacji. Każda, nawet najmniejsza wpłata przybliża Adama do odzyskania sprawności i powrotu do domu, do swoich bliskich. Nie przechodź obojętnie i pomóż!