Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

We wrześniu 2013– zdarzył się wypadek, który to moje poukładane życie wywrócił do góry nogami. Pracowałem wówczas w kopalni miedzi i przygniotła mnie skała. W wyniku wypadku doznałem urazu wielonarządowego, w tym zmiażdżenia prawej stopy, klatki piersiowej i wstrząsu hipowolemicznego. Przez wiele dni po wypadku umierałem w ogromnym cierpieniu. Konieczna była amputacja prawej nogi.

Przeszedłem 5 operacji, wykańczającą rehabilitację i konsultacje ze specjalistami. Tylko dzięki pomocy lekarzy i pielęgniarek poprawił się stan mojego zdrowia, co dało nadzieję na lepsze jutro. Ożeniłem się, zmieniłem pracę, zostałem ojcem. Marzę o tym, by wspólnie z synkiem móc biegać czy pójść na rower. Chcę pokazać mu, że mimo ograniczeń można być szczęśliwym!