Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Adrian chce wrócić na studia, poszerzać pasję do historii, a w przyszłości zostać nauczycielem. Rozmowa z nim szybko zbacza na tematy historyczne – to w tym temacie czyta książki, ogląda filmy. Niestety obecnie ze względu na otyłość III stopnia, nie jest w stanie wychodzić z domu, jest w pełni zależny od mamy.

To właśnie to uwięzienie w mieszkaniu mu najbardziej doskwiera. Dzięki pandemii miał okazję poczuć się na równi z innymi studentami – zajęcia online to była dla niego szansa. Niestety w końcu będzie zmuszony zrezygnować z nauki, a nawet w domu nie może czuć się komfortowo. Problemem jest choćby brak mebli, które są w stanie go utrzymać. Muszą zostać zrobione na zamówienie. Adrian boi się, że meble, które mógłby otrzymać, ugną się pod jego ciężarem i już nigdy nie dostanie żadnego krzesła, ani fotela. Potrzebuje mebli masywnych, ale to wiąże się z wyższą ceną.

Konieczne są także rehabilitacje, masaże, nauka chodu. Choroba uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. A Adrian chce funkcjonować normalnie. Czeka go także operacja bariatryczna, jednak musi się do niej przygotować. Cierpi na otyłość monstrualną od wielu lat, przez co nastąpiła już duża deformacja kończyn dolnych. Chce wychodzić, rozwijać się, usamodzielnić.