Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

 

Adrian uległ wypadkowi na motocrossie.

4.01.21 to data, która zmieniła wszystko – tego dnia Adrian uległ wypadkowi na motocyklu.  Doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, a stan Adriana był ciężki. Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której na szczęście już się wybudził odzyskując pełną świadomość. Niestety, ucisk na rdzeń nie pozwala mu na czucie kończyn górnych i dolnych.

Adrian to skromny chłopak, który niedawno powitał na świecie maleńką córeczkę. Marzy, by uczestniczyć w jej wychowaniu, wziąć na ręce, zabrać na spacer. W tej chwili to niestety nie jest możliwe.

Jedyna szansa na powrót do zdrowia to ciężka praca i rehabilitacja, która jest niezwykle kosztowna. Bliscy Adriana nie są w stanie sfinansować mu leczenia, dlatego zwracają się o pomoc.

Nie przechodź obojętnie jeśli Twój mały gest może uratować komuś życie.

Adrian zapewnia nas, że będzie walczył, ale ta walka nie jest równa a Ty możesz pomoc nam wyrównać szanse Adriana!