Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

„Szanowni znajomi i nieznajomi o czułym i wrażliwym sercu. Nasza mama Agata Radzymińska miała w dniu swoich 58 urodziny 05.11.2021 wypadek komunikacyjny. Jest sparaliżowana. Oddycha już bez respiratora oraz rurka trachotomiczna jest wyjęta. To znaczy możemy razem rozmawiać. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Mama jest wyjątkowa kobieta, super mama i wspaniała zona oraz cudowna babcia. Zawsze pozytywnie nastawiona do życia….

Mama potrzebuje rehabilitacji. Rehabilitacja jest droga i bardzo potrzebna. Po tygodniu widać już efekty, możemy z nią rozmawiać, pojawiają się ruchy i czucie…. Wiara , wdzięczność….

Bardzo prosimy o przyłączenie się i wsparcie do naszej akcji, chcielibyśmy znowu widzieć nasza aktywną Agatkę na nogach.

Dziękujemy za każdy pieniążek.”