Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nazywam się Agata Snochowska i jestem matką dwójki dzieci. Mam 43 lata i od 3 lat zmagam się z trudami wynikającymi z mojej choroby jaką jest stwardnienie rozsiane, które obejmują bóle mięśni i kości, postępującym zanikiem pamięci, występującymi losowo zaburzeniami równowagi, bezsennością wynikającą z nieustającego bólu oraz wynikającą z wyżej występujących problemów i ogólnej niemocy przeplatanej z bezsilnością i depresją. W przeszłości byłam dość aktywną osobą uprawiającą sport, jednak przez paraliż, który wystąpił w 2019 roku, zaczęłam się bać samotnie wychodzić z domu, co tylko pogłębiło się gdy pewnego dnia przez swoje zaburzenia równowagi spadłam ze schodów. Potrzebuje pieniędzy na rehabilitację, która pozwoli mi walczyć z chorobą. Dziękuję za każdą pomoc.

Agata