Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Po kolizji wczesnym rankiem, gdy było jeszcze ciemno na moście Rędzińskim we Wrocławiu ewakuowaliśmy się z samochodu za barierkę energochłonną po lewej stronie bo tam było najbliżej i wydawało się bezpieczniej niż przechodzić z dziećmi przez ruchliwą drogę. Nikt się nie spodziewał, że pomiędzy jezdniami jest dziura. Agnieszka chcąc okryć syna kocem nie zauważyła przerwy i wpadła w nią. Upadek z 15 m odbił się na jej zdrowiu, jest w ciężkim stanie. Przed wypadkiem lubiła czytać książki, oglądać filmy i krzątać się po domu. Ma bardzo duże ambicje , żeby wrócić do sprawności. W domu czekają na nią dzieci, które kocha bezgranicznie. Każda wpłata się liczy i dużo znaczy dla rodziny.