Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Ola to wspaniała, pogodna i zawsze skora do pomocy dziewczyna. Gdy zdarzył się koszmarny wypadek, nasze serca rozpadły się na pół…  Dziś marzymy o tym, aby znów zobaczyć jej promienny uśmiech, którym potrafiła rozpogodzić każdy dzień…

Na początku marca Ola uległa poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. W samochód, którym podróżowała wraz ze swoim chłopakiem, uderzyło koło, które oderwało się od jednego z pojazdów i wybiło przednią szybę. Koło uderzyło Olę w głowę, powodując liczne obrażenia. Na miejscu wypadku zatrzymała się drużyna koszykarek. Pierwszej pomocy udzielili Oli trener, fizjoterapeuta oraz kierowca ciężarówki. Ratowali jej życie.

Po przetransportowaniu do szpitala stwierdzono rozległe rany na twarzy, złamaną szczękę i nos oraz pęknięty oczodół. Ze względu na silne uderzenie w głowę Ola ma także obrzęk mózgu, który na szczęście stopniowo maleje.

Ola wybudziła się już ze śpiączki. Po planowanej operacji szczęki czeka ją jeszcze długa rehabilitacja. Postanowiliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Oli odzyskać zdrowie i sprawność po wypadku.

Koszty są jednak zatrważające i nie jesteśmy w stanie ich samodzielnie pokryć. Proszę, pomóżcie Oli odzyskać dawne życie. Każdy gest wsparcia ma ogromne znaczenie!

Rodzina Oli