Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

„W dniu 12.02.2020 Tata doznał udaru krwotocznego mózgu. Po kąpieli położył się do łóżka aby chwilę odpocząć i zasnął gdy chciał wstać aby pojechać na pocztę upadł ponieważ jedna strona już nie funkcjonowała domowe pupile  psy zaczęły głośno szczekać dzięki czemu mama zorientowała się ze coś jest nie tak. Miała rację znalazła tatę w pokoju na ziemi po czym wezwała pogotowie. Początkowo jego stan był bardzo ciężki lekarze mówili że może tego nie przeżyć lecz  po pewnym czasie  funkcje życiowe powracały do normy. Organizm zaczął walczyć pierwszą rundę wygrał.  Lecz nie obyło się bez konsekwencji takich jak porażenie prawej strony ciała, mowy,  afazji mieszanej, osłabienie mięśni oczu. Z powodu  aktualnego stanu epidemiologicznego nikt nie chciał przyjąć taty na oddział wczesnej rehabilitacji  neurologicznej NFZ. Udało się dostać do prywatnej placówki PCRF i są pierwsze efekty co go bardzo motywuje do dalszych działań. Tata bardzo się stara podczas ćwiczeń fizycznych ,  logopedycznych i ma swój cel kiedyś chciałbym  znowu chodzić o własnych siłach aby móc ze swoim półrocznym wnukiem który jest jego oczkiem w głowie chodzić na mecz piłki nożnej oraz  potrafić wypowiedzieć wyraźnie  słowa które ma w głowie a afazja i porażenie mowy mu to uniemożliwia.  W sezonie bardzo lubi spacerować po lesie w poszukiwaniu grzybów lub  codziennie wcześnie rano  z swoimi dwoma psami chodzić na długie spacery wzdłuż rzeki. Bardzo lubił majsterkować wykonywać prace naprawcze w swoim warsztacie. Andrzej jest  dziadkiem mężem i ojcem do którego można  zwrócić się o poradę, pomoc zawsze w miarę możliwości starał się tak zrobić  aby było dobrze za co mu bardzo dziękuję. Teraz kolej na nas najniższą rodzinę . Postaramy się mu pomóc jak na więcej aby osiągnął swój cel.”