Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pani Beata straciła prawą kończynę dolnej z powodu stopy cukrzycowej. Wymaga rehabilitacji i opieki ortopedycznej – oprotezowanie podudzia prawego oraz leczenia pod nadzorem poradni diabetologicznej.

Nazywam się Marzena Socha , jestem trenerem pracy wspomaganej w Środzie Śląskiej. Chciałabym napisać kilka słów w ramach opisu apropos Pani Beaty Komornickiej . Pani Beatka jest beneficjentką w projekcie ,, Samodzielni- Niezależni” ( celem którego jest aktywizacja społeczna i zawodowa)- i zadeklarowałam ,iż napisze kilka słów . Pani Beatka to człowiek z wielkim sercem , zawsze gotowa nieść pomoc innym . Mimo ,iż sama potrzebuje pomocy troszczy się o innych. Z wielką skromnością mówi o swoich potrzebach , zawsze potrzeby innych przedkłada ponad swoje. Wielokrotnie podczas rozmowy słyszałam od Pani Beatki cyt…Marzenka może ktoś bardziej potrzebuje pomocy niż ja….”…Z wielkim sercem pomagam Pani Beatce w różnych aspektach . Pani Beatka zapisałą się do projektu ponieważ mimo niepełnosprawności będzie chciała podjąć prace zarobkową , gdy tylko jej stan zdrowia na to pozwoli. Pani Beatka przez wiele lat pracowała na terenie Środy Śląskiej jako ekspedientka – zawsze z miłym uśmiechem i miłym słowem witała swoich klientów .  Jest bardzo dobrze i serdecznie postrzegana przez mieszkańców Środy Śląskiej. Dziś sama potrzebuje pomocy . Wychowuje córkę , Martynę, która jest uczennicą szkoły średniej. Potrzebuje funduszy na protoze oraz na modernizację mieszkania .Obecnie porusza się tylko na wózku inwalidzkim ponieważ doznała upadku po operacji co poskutkowało kolejnym zabiegiem i tygodniami w szpitalu. To spowodowało ogromny stres i traumatyczne przeżycia.Pani Beta w wolnych chwilach lubi czytać książki , oglądać programy telewizyjne , spędzać czas z bliskimi.Pani Beatka zawsze liczyła sama na siebie , nigdy nie korzystała z żadnych form pomocy i jest dla niej bardzo dużą trudnością fakt ,iż zwraca się o pomoc, potrzebuje wsparcia osób innych .POZDRAWIAM SERDECZNIE