Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Karol to 31-letni mężczyzna, który uległ wypadkowi w pracy. Spadł z drabiny na wysokości około 3m, spadając bezpośrednio na głowę. W wyniku wypadku ma liczne obrażenia czaszkowo-mózgowe i urazy kręgosłupa. W jego głowie znajdują się liczne ogniska krwotoczne a także krwiak przymózgowy i śródmózgowy.  Karol ma lewostronny niedowład kończynowy, będąc tym samym zależnym od osób trzecich. Jest po kilku operacjach w tym operacji kręgosłupa. W problemach z oddychaniem pomaga mu rurka tracheostomijna. W szpitalu na intensywnej terapii otrzymuje wsparcie od swojej rodziny, która codziennie go odwiedza. Lekarze zalecają rozpoczęcie intensywnej rehabilitacji. Karol nie kwalifikuje się do rehabilitacji na NFZ. Jego rodzice pragną szybkiego rozpoczęcia rehabilitacji w ośrodku prywatnym, gdzie otrzyma specjalistyczną pomoc. Wesprzyj Karola w drodze do odzyskania sprawności, przekazując mu dowolną kwotę darowizny.