Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Szymon miał wypadek komunikacyjny. Na szczęście przeżył, jednak jego życie zmieniło się diametralnie. W młodego sprawnego chłopaka w jednej chwili stał się osobą, która życie ogląda z perspektywy wózka inwalidzkiego. Szymon i jego rodzina cały czas wierzą, że uda się odmienić jego los i jeszcze stanie o własnych siłach na nogach. Aby jego marzenie miało szanse na realizację, potrzebne są miesiące rehabilitacji, odpowiednie zaopatrzenie w sprzęt, wytężona paca i mnóstwo motywacji. Na szczęście tego ostatniego Szymonowi nie brakuje. To co dzieli go od powrotu do samodzielności to środki na rehabilitację, potrzebuje również likwidacji wszelkich barier architektonicznych. Koszt turnusu rehabilitacyjnego jest ogromny, niemożliwy do zdobycia bez waszej pomocy. Szymona najbliższa rodzina to studiująca siostra oraz mama – jedyny żywiciel rodziny. Z jednej pensji nie jest w stanie opłacić kosztów rehabilitacji. Przyłączcie się do pomocy – dajmy mu nadzieję na lepsze jutro.