Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pani Kasia miała szczęśliwe życie. Zawsze pełna energii, zarażała optymizmem osoby, które spotykała na swojej drodze. Pracowała najpierw w księgarni, a wraz z przyjściem na świat dzieci skupiła się na ich wychowaniu i zajmowała się domem. Jej spokojne życie diametralnie zmieniło się 31 października 2022 roku. U Kasi doszło do udaru krwotocznego. W stanie ciężkim trafiła do szpitala, gdzie lekarze pracowali nad ustabilizowaniem jej stanu zdrowia.  Konsekwencje udaru w głównej mierze dotknęły ośrodek ruchu. Na szczęście jej głowa nie ucierpiała i Kasia pozostała w logicznym kontakcie.  Po udarze przez 3 miesiące była rehabilitowana w szpitalu w Tarnowie, ale nie przyniosło to spodziewanych efektów.

Obecnie Katarzyna ma porażoną prawą półkulę mózgu i boryka się niedowładem lewej strony ciała. Najbliżsi są nieoceniona pomocą w codziennym funkcjonowaniu, jednak najważniejsza jest kontynuacja rehabilitacji. Na ten moment korzysta ze wsparcia NFZ, jednak wkrótce to się skończy. Niebawem zacznie rehabilitację ambulatoryjną w klinice PCRF w Krakowie. Wie, że jest to konieczne, gdyż pragnie normalnie żyć i wrócić do ukochanej pracy. Do tego niezbędne są duże nakłady finansowe oraz ogromne pokłady cierpliwości.

Zwracamy się o wsparcie dla Kasi w walce o sprawność i lepsze jutro! Liczy się każda złotówka.