Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Mam na imię Dawid. Mam 20 lat i obecnie jestem w dość trudnej sytuacji życiowej przez wypadek samochodowy. Bezpośrednio po wypadku byłem nieprzytomny. W szpitalu okazało się, że mam obrzęk mózgu, połamane kości twarzy i złamanie otwarte lewej nogi. Od tamtego czasu minęły już ponad 3 tygodnie a ja nadal jestem w śpiączce…
Dawid jest osobą aktywną fizycznie. W latach szkolnych na zawodach zdobywał medale w biegach na krótkie dystanse. Do dnia wypadku ćwiczył w warunkach domowych. W wolnych chwilach lubił też szkicować i malować. Od zawsze był radosnym i zabawnym chłopakiem, który wobec rodziny i przyjaciół służył pomocą i pocieszeniem. Teraz to nasza kolej, aby pomóc mu wrócić do życia sprzed wypadku. Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić mu funduszy na rehabilitację. Przed wypadkiem, Dawid, pracował na umowę – zlecenie i niestety firma zrezygnowała z dalszej współpracy. Poskutkowało to brakiem ubezpieczenia i środków na opłacenie pobytu w szpitalu.
Z tego powodu zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu funduszy, które pozwolą mu na nowy, lepszy start w dorosłość.
Za każdą pomoc dziękujemy z całego serca ♥️