Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Dawid przed udarem pracował jako fryzjer i barber. Swój zawód traktował nie tylko jako pracę zarobkową ale też jako pasję.  Niestety salony zostały zamknięte i Dawid wyjechał do Niemiec żeby zarobić pieniądze na życie.  To miał być jego ostatni wyjazd i miał wrócić do swojego zawodu. Niestety 17 czerwca 2021 roku były upały w Niemczech i Dawid dostał udaru cieplnego. Stan był bardzo ciężki. Przebywał przez jakiś w śpiączce farmakologicznej, lekarze ledwo go uratowali. Skutkiem udaru jest niedotlenienie mózgu, nie chodzi i utrzymuje się  niedowład  rąk. Ponadto nie może samodzielnie jeść i ma problemy z mową. Dawid walczy o powrót do zdrowia ale potrzebna mu kosztowna i długotrwałą rehabilitacja. W domu czeka na niego ukochana 7 letnia córka. Pomóż Dawidowi odzyskać życie które kochał.