Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Dawid jest Zawodnikiem LKS „Piast” Juniorzy Chociwel. 27 października 2019 r. został potrącony przez samochód i doznał ciężkiego urazu wielomiejscowego i stłuczenia mózgu. Stało się to w dniu, gdy strzelił swoją pierwszą w karierze bramkę. Dawid został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim, gdzie przeszedł dwie skomplikowane operacje. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie, rodzinie kazali przygotować się na najgorsze. Na szczęście zwyciężyła jego ogromna wola życia. Niestety, Dawid nadal nie odzyskał przytomności, a swoje 18 urodziny spędził w szpitalnym łóżku, podpięty do aparatury. Teraz bardzo potrzebuje Twojej pomocy w uzyskaniu środków na leczenie i rehabilitację.