Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

11-letni Dawid szedł grać w piłkę. Uwielbiał to robić i był w tym mistrzem – zarówno na boisku, jak i mistrzem żonglerki. Mimo młodego wieku potrafił podbijać piłkę nawet do 300 kapek! Tego strasznego dnia też szedł na trening. Na chodniku potrącił go karawan pogrzebowy… Chłopak już od 25 lat walczy o swoje zdrowie. Skończył liceum, a także szkołę policealną. Jest wyszkolony do pracy biurowej, jednak ze względu na niepełnosprawne ręce, nie może znaleźć zajęcia. To budzi dużą frustrację, problemy ze skupieniem, nerwowość. Dawidowi przede wszystkim brakuje znajomych, marzy o dziewczynie. W pierwszej kolejności jednak musi przejść kompleksową rehabilitację, która mogłaby przygotować go do implantów kontrolujących precyzje jego rąk. Do tej pory takie terapie źle wpływały na inne procesy organizmu. Pomóżmy Dawidowi!