Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Jestem Łukasz, tata 4 wspaniałych dziewczynek, skończyłam 33 lata. Ostatnie 2 lata były dla mnie udręką, zmarła mi mama. W krótkim odstępie czasu uległem wypadkowi w pracy. Podczas pracy na dachu zasłabłem i spadłem z rusztowania 5 metrów na beton. W wyniku tego upadku mam zmiażdżony rdzeń i poruszam się na wózku. W czasie gdy nie mogłem wstawać z łóżka zmarł mi tata,  co odebrało mi możliwość pożegnania się z nim.

Dziś staram się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Obecnie jestem w trakcie rehabilitacji i próbuję ułożyć sobie życie na nowo. Mam mieszkanie po tacie, do którego chciałbym się wprowadzić,  ale niestety warunki panujące w mieszkaniu to mi uniemożliwiają. Konieczny jest kosztowny remont i budowa łazienki, która musi być przystosowana do osoby niepełnosprawnej. Kuchnia i pokój są puste, panuje wilgoć, a brak dopływu wody powoduje że póki co nie mogę tam zamieszkać. Chciałbym Was prosić o wsparcie, sam nie jestem w stanie zebrać tych pieniędzy,  ledwo mi starcza na leki,  a w najbliższym czasie nie będę miał gdzie mieszkać.