Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Dominika to młoda dziewczyna, która miała wiele sportowych planów.
Jako zawodniczka UKS Jedynka Kórnik przygotowywała się i trenowała do Mistrzostw Kolarskich. Jeden dzień, nieszczęśliwy wypadek wywrócił jej życie do góry nogami.

W czerwcu podczas jednego z treningów miała wypadek, uległa zderzeniu z ciągnikiem. Z miejsca wypadku była transportowana helikopterem do szpitala, gdzie przeszła bardzo poważną operację kręgosłupa. Dzięki operacji córka chodzi, wstaje i powoli wraca do zdrowia.

Zanim jednak wsiądzie na ukochany rower czeka ją długi proces leczenia. Dominika jest obecnie w domu, czeka ją kolejna operacja, podczas której ściągnięta zostanie stabilizacja z kręgosłupa. Córka już teraz uczestniczy w specjalistycznej rehabilitacji, ale najważniejszy i najtrudniejszy proces dopiero przed nią.

Aby Dominika mogła wrócić do zdrowia i formy sprzed wypadku potrzebuje profesjonalnej pomocy. Koszty specjalistycznej rehabilitacji znacznie przewyższają niestety nasze możliwości finansowe, dlatego bardzo prosimy o wsparcie.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.

Rodzina