Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Jestem mamą najwspanialszej kobiety na świecie o imieniu Edyta, która w sierpniu skończyła 25 lat.

Edytka jest niebieskooką blondynką, średniego wzrostu, posiadającą ciągły uśmiech na twarzy. Mimo delikatnej urody zawsze twardo stąpająca po ziemi. Na co dzień lubi znaleźć chwile spokoju, aby pochłaniać strony kolejnych książek. Ceni sobie spokój i prywatność codziennego życia, jest trochę zamknięta w sobie, lecz kiedy jest w stanie oddać swoją pomoc osobie potrzebującej to po prostu to robi. Przyjaciołom lub bliskim oddaje całe swoje serce, poświęcając czas, mimo iż sama ma dla siebie go mało.

Prywatnie Edyta z wykształcenia jest technikiem hotelarstwa, na co dzień pracuje jako kelnerka w Hotelu na obrzeżach Łodzi. Swoją pracę „kocha” do tego stopnia, że nie dostrzega ilości godzin, które tam spędza. Z przyjemnością wstaje wrześnie rano, aby udać się do pracy. W pracy tak jak życiu prywatnym oddaje całe swoje serce i zaangażowanie, aby umilić czas pobytu gościom. Edyta, mimo że jest kobietom, to jest dobrym kierowcom. Każdą podróż autem umila sobie muzyką, do której z przyjemnością śpiewa. Marzeniem córki jest otworzenie swojej kwiaciarni nie tylko aby ją posiadać, ale również ma w planach ukończenie kursów florystycznych. Swoją kreatywność i delikatność będzie odzwierciedlać poprzez tworzone własnoręcznie kompozycje. Na drugim planie marzeń zaraz po kwiaciarni jest kawiarnia, w której każdy gość będzie czuł się jak w domu. Edyta osobiście będzie trzymała rękę nad jakością wypieków, rodzajami kawy oraz każdy deser będzie dopieszczony do granic możliwości. Oczywiście za tym idzie dalsza droga rozwoju poprzez ukończenie kursu baristy.

Sami widzicie, że Edytka ma dużo planów oraz chęć powrócenia do życia codziennego. Choroba powoduje szczękościsk przez co ma problemy ze śpiewaniem oraz mówieniem, pojawiający się oczopląs zabrał możliwość prowadzenia samochodu oraz czytania książek, ataksja utrudnia poruszanie się oraz wykonywanie najprostszych czynności, dopóki będzie się utrzymywała Edytka nie będzie w stanie spełnić swojego marzenia jakim jest praca florysty.

Mama