Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Przed chorobą mama pomagała każdemu jak tylko mogła, dbała bardziej o kogoś niż siebie, brała udział w zbiórkach dla osób potrzebujących. Interesuje się bieganiem i fryzjerstwem. Bardzo kocha zwierzęta. Ukończyła technikum fryzjerstwa w Poznaniu a w międzyczasie zajmowała się domem i dwójką dzieci. Chodziła w tygodniu do pracy a po pracy jej hobby było świadczenie usług fryzjerskich bliskim. Marzyła aby otworzyć własny salon fryzjerski. W 2021r. przydarzyła się tragedia która zmieniła jej życie. Mamie pękł tętniak i przeszła bardzo poważną operację. W Szpitalu dostała poważnego zapalenia płuc, i przez dłuższy czas była pod respiratorem. Jest całkowicie sparaliżowana nie chodzi nie mówi. W tym ciężkim czasie największym wsparciem jest dla niej rodzina.