Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Krzysztof jak co dzień, wyjeżdżał do pracy 19.02 bieżącego roku. Nie spodziewał się, że tego dnia na drodze, zderzy się czołowo z nieprawidłowo wyprzedającym pojazdem. W wyniku tego wypadku zawalił się cały jego świat. Został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali urazy wielonarządowe w tym uszkodzoną śledzionę, krezkę jelita cienkiego czy wodogłowie. Krzysztof w dalszym ciągu przebywa w śpiączce, w ostatniej ocenie medycznej otrzymał 7 punktów w skali Glasgow. Jego żona, Żaneta marzy o tym, aby się wybudził. Ich główne potrzeby to przede wszystkim rehabilitacja w ośrodku, która pozwoliłaby Krzysztofowi funkcjonować samodzielnie. Aby wesprzeć Krzysztofa w powrocie do sprawności, przekaż dowolną kwotę darowizny.