Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Grzesiek ma 36 lat, całe życie przed sobą, mnóstwo marzeń i planów. Niestety w jednej chwili, zostało mu to wszystko odebrane. 28 października zdarzył się wypadek, Grzesiek jadąc na motorze był bez szans, samochód wymusił pierwszeństwo i zajechał mu drogę. Od tej pory znajduje się na oddziale intensywnej terapii, doznał wielonarządowych obrażeń oraz rozległego udaru mózgu. Przeszedł kilka poważnych operacji. Pod opieką lekarzy dzielnie walczy o życie i zdrowie. Przed nim długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Grzesiek jest dobrym, czułym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem, kocha życie, kocha też motory. Jest odpowiedzialnym i ostrożnym kierowcą, niestety przypłacił zdrowiem swoją pasję. Bardzo prosimy o pomoc, każda złotówka ma znaczenie.