Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Ci z Was, którzy znają Krzysia, wiedzą, że to człowiek o wielkim wrażliwym sercu, otwartym umyśle i niesamowitym poczuciu humoru. To człowiek zawsze uczynny i bezinteresowny. W życiu rodzinnym ukochany mąż, wujek, szwagier i przyjaciel. W życiu zawodowym niezwykle ambitny i konsekwentny, podejmujący się zadań z ogromną pasją i niebywałym wyczuciem.

Pasjonat gór i przyrody. Krzysiu interesował się sportem, wędkarstwem, podróżami, motoryzacją, techniką i elektroniką. Niespodziewanie znalazł się w takim momencie życia, że nie może cieszyć się z jego uroków.

Od piątku 10 lutego 2023 roku, w którym przeprowadzono planowy zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego dotychczasowe życie Krzysia zmienia się w koszmar.

Potem druga operacja, po której został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Jego stan oceniany był jako krytyczny. „Trzeba czekać…”- tak brzmiał najczęstszy komunikat od lekarzy.

Dziś jest już lepiej, udało się ustabilizować jego stan zdrowia, jednak cała droga powrotu do sprawności jest jeszcze przed nim. Krzysiu aktualnie przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii, jest leżący. Żeby mógł wrócić do zdrowia, energii i sprawności fizycznej z przed operacji, musi być poddany kosztownej rehabilitacji.

Potrzebne są środki, by dać mu szansę powrotu do sprawności.

Aktualizacja 28.08.2023

Krzysztof dzięki waszemu wsparciu rozpocznie rehabilitację w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Otwocku. W imieniu moim oraz mojego męża ogromnie dziękujemy za taką możliwość. Wierzymy, że pod okiem specjalistów Krzysztof dojdzie do sprawności. Rozpoczęcie rehabilitacji to jest początek naszej drogi. Prosimy o dalsze wsparcie, aby nie przerywać dopiero co rozpoczętej rehabilitacji. Zachęcamy do zasilenia zbiórki utworzonej na platformie siepomaga, za pośrednictwem której zbieramy środki na rehabilitację Krzysztofa w PCRF w Otwocku:

https://www.siepomaga.pl/krzysztof-galazka

Aktualizacja 05.10.2023

Dzięki Waszym wpłatom Krzysztof przebywa w Otwocku, gdzie dzielnie pracuje nad poprawą swojej sprawności. Na pierwsze efekty nie przyszło nam długo czekać – Krzysiek po raz pierwszy usiadł na wózku inwalidzkim. Taka zmiana perspektywy, możliwość patrzenia na świat z pozycji siedzącej wpływa pozytywnie na efekty rehabilitacji. Dziękujemy za wsparcie.

 

Aktualizacja 09.11.2023

Już teraz Krzysztof optymistyczniej patrzy w przyszłość – dzielnie kontynuuje rehabilitację i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Dzięki Waszym wpłatom i środkom zgromadzonych z 1,5% podatku ma taką możliwość. Ogromne podziękowania- Wasza pomoc ma ogromną moc!

aktualizacja 10.01.2024 r.
Krzysztof podczas rehabilitacji robi coraz większe postępy. Każda nawet najmniejsza poprawa ogromnie mnie cieszy i rozbudza nadzieję na dalszą postępy.
Krzysztof przebywa w klinice Origin w Otwocku, gdzie jest poddany intensywnej rehabilitacji. Porusza palcami lewej dłoni oraz osiągnął duże postępy w pionizowaniu – stał już 15 minut. W klinice panuje niezwykle przyjazna atmosfera. Dla pacjentów została zorganizowana kolacja wigilijna, choć przez chwilę można było oderwać się od ciężkich treningów i poczuć magię świąt.

aktualizacja 07.02.2024 r.

Małymi krokami po sprawność!
Kontynuujemy nasz pobyt w klinice Origin w Otwocku. Wspaniała opieka, szeroki pakiet terapii zajęciowych sprawił, że efekty przychodzą szybciej niż byśmy się tego spodziewali. Z mężem jest bardzo dobry kontakt, komunikujemy się bez żadnych przeszkód. Zdecydowanie poprawia się aktywność w ręce. Nad tym skupiają się fizjoterapeuci, aby po powrocie do domu Krzysztof mógł być bardziej samodzielny. Dziękujemy za Waszą pomoc.