Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Kilkanaście lat temu zastanawiałam się co kupić Tacie w prezencie urodzinowym… znalazłam! Obraz z cytatem „Rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda potrzebuję trochę czasu”. Idealnie odzwierciedlał osobę Taty. Jeśli nie dało się czegoś zrobić lub naprawić – Tata właśnie to robił. Najzdolniejsza i nieprzeciętna złota rączka jaką znam. Ciepła, serdeczna, prosta i szczera osoba, którą wszyscy cenią. Kochający mąż, niezastąpiony Tata, wspaniały dziadek i wyjątkowy przyjaciel. 8 miesięcy temu Tata uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Po dwumiesięcznej śpiączce, na przekór diagnozy lekarzy, Tata się wybudził. Jego życie to teraz nieustanna walka o powrót do zdrowia. Obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie wspaniali ludzie pracują nad uruchomieniem sparaliżowanej prawej strony ciała oraz nad przywróceniem mowy. Pod koniec czerwca Tata wraca już do domu. Bardzo nas to cieszy ale kontynuacja rehabilitacji jest potrzebna. Dlatego prosimy o wsparcie powrotu do zdrowia dla Taty.

Córka