Przekaż darowiznę

Emilia Granda (z domu Gadowska ur. w Malborku), to niezwykle ciepła i pełna empatii osoba. To cudowna żona, matka i córka, kocha życie i ludzi. Czynna zawodowo, w swojej pracy zawsze gotowa do pomocy, otwarta i wrażliwa na ludzkie problemy. To wspaniały i niezwykły człowiek, dlatego tak trudno nam pogodzić się z wydarzeniami, jakie miały miejsce w dniu 13 listopada 2022 roku, kiedy to doszło do poważnego wypadku komunikacyjnego. W jego wyniku nasza ukochana Emilia walczy o każdy kolejny dzień i powrót do zwykłego życia, które było dla niej wspaniałym darem.

Każdego dnia swoją życiową postawą wobec bliskich i otaczających ją ludzi starała się odpłacać i dziękować za jego piękno i fakt, że jest z nami. Brakuje nam bardzo jej bliskości, głosu, uśmiechu i energii, którą otaczała nas na co dzień, dając poczucie bezpieczeństwa, miłości, oddania i tego, że jesteśmy dla niej wszystkim, co było i jest dla niej i dla nas najważniejsze. Dajmy więc Jej szansę na „normalne” życie, dajmy szansę na powrót do naszego świata. Dajmy wiarę i nadzieję w ludzkie dobro, dajmy wiarę najbliższym, nam wszystkim, że można pomóc Emilii i uzdrowić Jej schorowane i okaleczone dziś ciało.

Emilka nigdy nie pozostawała obojętna wobec krzywdy, potrzeb bliskich i ich problemów, nie opuszczajmy Emilii. Z serca liczymy na pomoc, okażmy serce za serce.

mąż Tomasz