Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Tragiczny wypadek na zawsze odmienił życie Grzegorza. Mężczyzna po latach pogodził się z częściowym paraliżem i niepełnosprawnością, jednak wciąż dokuczał mu potworny ból odbierający siły i chęci do życia. Organizm Grzegorza zdążył się bowiem uodpornić na wszystkie środki przeciwbólowe. Leki opioidalne, możliwie najsilniejsze wykorzystywane w terapii, wywoływały z kolei mnóstwo skutków ubocznych, takich jak zanik pamięci, zmianę nastrojów, stany depresyjne. Po czasie podjęto decyzję o zmniejszeniu dawki, a później ich całkowitej eliminacji. Neurochirurdzy postanowili wszczepić mężczyźnie specjalną pompę, która umożliwiła podawanie leku zmniejszającego ból. Wasze stałe wsparcie uwalnia Grzegorza od cierpienia!