Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Cześć, jestem Grzesiek i chciałbym przedstawić Wam moją historię. Wiodłem spokojne życie, moją pasją były od zawsze motory. Lubiłem jeździć na motorze i jak tylko mogłem to kupiłem swój wymarzony. Mimo, że nie bałem się prędkości to zawsze byłem ostrożny i rozważny. Niestety, wszystko się zmieniło 15 czerwca, kiedy na zakręcie nie zapanowałem nad jednośladem.

Wypadek zmienił moje życie i o swojej pasji mogę w tej chwili tylko pomarzyć. W wyniku wypadku złamałem kręgosłup. W szpitalu przeszedłem operację zespolenia złamanego odcinka. Przede mną długie miesiące rehabilitacji i powrotu do zdrowia. Praktycznie muszę nauczyć się żyć od nowa.

Bardzo proszę o pomoc w zebraniu pieniędzy niezbędnych do tego, żeby pojechać na turnus rehabilitacyjny. Koszt jest duży, a ja nie mam takich pieniędzy. Chciałbym jeszcze usiąść kiedyś na motorze i pojeździć. Proszę Was o pomoc.

Dziękuję wszystkim wspierającym!

Grzegorz