Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Kolejny turnus w Votum przyniósł pozytywne zmiany. W dniu 29 listopada w Oddziale Klinicznym w Krakowie Leszek przeszedł operację  plastyki głowy. Operacja przebiegła bez powikłań.

Leszek wrócił do rehabilitacji, która z dnia na dzień przynosi coraz lepsze efekty. Mimo to zmuszeni będziemy wkrótce wrócić do domu ze względu na brak funduszy. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie wszystkim tym, dzięki którym nasz pobyt w Krakowie jest możliwy. Bez Was nie dalibyśmy rady.

Największym sukcesem męża jest poruszanie się o własnych siłach. Jest to co prawda w asyście osoby drugiej bądź chodzika, mimo to mniejsze odległości potrafi pokonać samodzielnie. Jest to niesamowity postęp, o którym nawet mi się nie śniło. Istnieją jeszcze problemy natury psychoneurologicznej, dlatego Leszek jest pod stałą opieką specjalisty. Mamy nadzieję, że uda się pokonać kolejne przeszkody, z którymi przyszło nam walczyć.

Przed nami długa droga do osiągnięcia celu, ale światełko w tunelu świeci coraz jaśniej.

Wstydzę się ciągle prosić o pomoc, jednak nie mam innego wyjścia – sama nigdy nie dałabym rady pokryć tak ogromnych kosztów leczenia i rehabilitacji. Proszę Was o wsparcie jeszcze jeden raz.

Ela, żona