Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Od wypadku, który przeżyłam 31 maja 2020, wciąż odczuwam dolegliwości bólowe. Boli mnie prawa ręka, a lewa drętwieje. Szybko się męczę i nie doszłam do formy sprzed wypadku. Bardzo tęsknię za wcześniejszą siłą.

Moja prawa ręka jest zdeformowana i niesprawna. Mogę ją unieść tylko do wysokości barku, dodatkowo często pojawiają się na niej obrzęki. Nie mogę nią pisać, mam kłopoty z czynnościami codziennymi jak gotowanie, mycie naczyń, czy zapinanie stanika. Nie mogę sprawnie zawiązać butów, zrobić kanapki. Nawet o wyrzucenie śmieci muszę prosić sąsiadów. Z powodu pandemii mam utrudniony dostęp do rehabilitacji.

Najgorsze dla mnie jako matki jest to, że nie mogę starać się o odzyskanie opieki nad dziećmi, bo sama wymagam opieki. Nie mogę podjąć pracy, mam ograniczony kontakt z ludźmi. Moja rodzina mieszka w innych miejscowościach. Cierpię przez to na samotność.