Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Jarosław to jedyny syn Pani Barbary, który niedawno skończył 52 lata. Mieszkaniec Koszalina, który wiódł bardzo aktywne życie razem z dwoma adoptowanymi psami, które zabierał ze sobą na spacery w lesie. Jarosław bardzo dbał o swoje zdrowie, uprawiał bardzo aktywny styl życia. Lubił chodzić na siłownie i często pływał. Niedawno doszło do niespotykanego zdarzenia, kiedy Jarosław zasłabł na ulicy. Jego mama nie jest w stanie podać, jak to się stało, że wylądował w szpitalu. Sama dzwoniła na policję, gdy ten nie wracał zbyt długo do domu. Okazało się, że miał krwiaka w mózgu, który musiał zostać operowany w trybie natychmiastowym. W wyniku tej operacji Jarosław zmagał się z odleżynami, a obecnymi trudnościami jest porażenie czterokończynowe. Jarosław jest karmiony do jelitowo oraz korzysta z rurki tracheostomijnej. Mama odwiedza go w koszalińskim szpitalu dosyć często, trwając przy nim nawet w momencie gdy traci nadzieję i motywację. Aby mógł samodzielnie funkcjonować, potrzebuje bardzo obszernej i intensywnej rehabilitacji usprawniającej.