Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

To mogło zdarzyć się każdemu!

Walczymy o szansę dla ukochanej mamy i babci!

Zawsze uśmiechnięta, radosna, kochająca swoje dzieci i wnuki. Miłośniczka zwierząt, uprawy i pielęgnacji kwiatów. Pewnej nocy tata znalazł mamę na podłodze. Mama dostała udaru mózgu. Natychmiast została wezwana karetka pogotowia i mama trafiła na oddział intensywnej terapii neurologicznej.

Diagnoza- niedowład połowiczny, prawostronny z afazją mieszaną w przebiegu udaru niedokrwiennego, lewej półkuli mózgu.

To jest wielki cios dla nas, bo diagnoza oznacza jedno – paraliż do końca życia. Jedynie intensywna terapia w prywatnej klinice, może spowodować złagodzenie skutków wylewu. Stąd mój apel o wsparcie finansowe, które pomoże mojej mamie w powrocie do życia codziennego. Koszt rehabilitacji przekracza nasz budżet domowy, dlatego serdecznie prosimy o wsparcie. Marzymy o tym, aby mama usiadła z nami do stołu…