Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Mam na imię Jadwiga. Moją pasją od dawna było gotowanie, pieczenie. Starałam się również aktywnie spędzać każdą wolną chwilę poprzez jazdę na rowerze oraz częste spacery. Jestem matką piątki dzieci dodam, że już dorosłych. Przez całe życie starałam się o to aby moim dzieciom niczego nie brakowało, choć czasami było naprawdę ciężko. Poza pracą w domu starałam się dorabiać jako opiekunka osób starszych oraz podejmowałam się prac społeczno-użytecznych na terenie gminy. Wszystko jednak uległo diametralnej zmianie po wypadku samochodowym, w którym doznałam skomplikowanego złamania nogi. Niestety po długim leczeniu i wielu operacjach nie udało się uratować kończyny. Efektem nieudolnego leczenia była amputacja nogi. W jednej chwili moje życie zmieniło się diametralnie. Z aktywnej, samodzielnej i pełnej życia kobiety stałam się osobą w pełni uzależnioną od innych. Nawet najprostsze czynności domowe sprawiały mi dużo problemów. Dzięki ludziom dobrej woli udało mi się zebrać pieniądze na protezę, która kosztowała 50 tys. zł. Powoli uczę się chodzić i wracam do normalnego życia, choć wiem, że już nigdy nie będzie tak samo. Aby wrócić do normalności i móc cieszyć się każdym dniem, potrzebuję rehabilitacji, która jest konieczna w moim przypadku. Niestety nie stać mnie na nią i dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc do Was drodzy internauci. Każda złotówka się liczy i za każdą złotówkę serdecznie dziękuje.”