Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Witam, Mam na imię Jakub. Pochodzę z małej wsi niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Moją największą pasją są motocykle. Niestety niedawno uległem poważnemu wypadkowi w wyniki którego złamałem kręgosłup i straciłem czucie w nogach. Moim największym marzeniem jest aby kiedykolwiek znowu móc stanąć na nogi. Aby to osiągnąć potrzebne są długotrwałe i niestety kosztowne rehabilitacje. W tym momencie moja rodzina nie jest w stanie opłacić wszystkich kosztów związanych z leczeniem. Bardzo proszę o finansowe wsparcie wszystkich ludzi dobrego serca. Rehabilitacje są moja jedyną nadzieją. Dla mnie i mojej rodziny jest to kwita nie osiągalna, ale wierzę , że uda się ją zebrać i bardzo proszę o Waszą pomoc ! Pozdrawiam Jakub