Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Cześć! Mam na imię Janek, możesz mówić mi Janek niepokonany.

Do lipca 2021 byłem Jankiem studentem, ratownikiem, aktywnym, wysportowanym młodym chłopakiem kochającym życie. Pewnego dnia, gdy rozmarzony szedłem chodnikiem z ukochaną dziewczyną Anią, mój świat wywrócił się do góry nogami. Z ogromną siłą uderzył w nas samochód.

Życie zawdzięczam jedynie mojej Ani, która reanimowała mnie nim przyjechała karetka. Rozpoznanie-zmiażdżony krąg w odcinku C5 i silne uszkodzenie rdzenia. Skutek – porażenie 4-kończynowe z niepewnym rokowaniem co do oddechu, otwarte złamanie obu kości podudzia. Zderzenie to zmieniło moje ciało, ale nie duszę. Kocham życie i nie wyobrażam sobie funkcjonować inaczej niż według własnych norm, czyli z użyciem swoich nóg. Mam siłę do walki o powrót do zdrowia i tych zwyczajnych spraw takich jak studia, praca, sport, spacery, miłość…

Zwykle to ja pomagałem innym, ale dzisiaj muszę Was prosić o pomoc.

Od samego początku kiedy już mogłem być rehabilitowany, dużo i ciężko pracuję nad ciałem, by móc samodzielnie poradzić sobie w dalszym życiu. Jednak nie uda mi się to bez kosztownej terapii przy użyciu profesjonalnego sprzętu i wsparcia zawodowców. Przede mną długa rehabilitacja, która niestety kosztuje bardzo wiele. Tak wiele, że muszę prosić Was o pomoc w zebraniu tej ogromnej kwoty. Wierze, że z Wami się to uda. Nie tracę nadziei, że po kilku miesiącach rehabilitacji wrócę do Was w znacznie lepszej formie!