Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Bartek w wyniku wypadku spadł z trzeciego piętra z rusztowania na chodnik. Cała siła upadku poszła na twarz -doznał rozległych obrażeń czaszki i szczęki. Początkowo nie dawano mu szans na przeżycie, natomiast jego młody silny organizm zaskoczył nas wszystkich. Po przewiezieniu do 4 Wojskowego Szpitala we Wrocławiu i przeprowadzeniu operacji, jego stan się ustabilizował. Kiedy już myśleliśmy, że wszystko jest w porządku, okazało się, że jego jelita nie pracują i trzustka jest uszkodzona. Kolejna operacja i stres, żeby tylko wszystko się udało i można było zacząć myśleć o powrocie do sprawności. Aktualnie Bartek potrzebuje rehabilitacji neurologicznej.

Prosimy ludzi dobrego serca o pomoc, żeby nasz kochany Bartuś mógł odzyskać pełną sprawność, wrócić do nas i spełnić swoje marzenia o założeniu rodziny.