Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Od zawsze byłem wysportowany, lubiłem siatkówkę, grałem w piłkę nożną, dużo czasu spędzałem jeżdżąc na rowerze. I nawet w najśmielszych snach nie sądziłem, że nie będę mógł kontynuować moich sportowych zamiłowań. Bo kto z nas myśli o tym, że wydarzy się wypadek? Że stracisz nogę w jego wyniku? No nikt o tym nie myśli, a na pewno większość z nas. Moja historia ma właśnie takie zakończenie.

Miałem wypadek w pracy. Pracowałem od marca tego roku w chłodni w przetwórni owoców. Taka zwykła praca, ale podobało mi się tam. Żywiłem nadzieję, że popracuję tam długo. Niestety wypadek, który się wydarzył właśnie w pracy, przekreślił moje plany zawodowe i prywatne też. Konsekwencją wypadku była utrata kończyny dolnej. I tak oto pewnego dnia obudziłem się bez nogi.

Musiałem się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości, a w zasadzie cały czas się przyzwyczajam. Nie jest to proste, uwierzcie mi. Codzienność jest trudna, jestem zależny od swoich bliskich. Pomagają mi jak potrafią, za co jestem im ogromnie wdzięczny. Chciałbym jednak być nieco bardziej samodzielny. Moje marzenia obecne to wyjście z domu. Kiedyś spędzałem dużo czasu na powietrzu, a teraz jestem zamknięty w domu. Na dzień dzisiejszy nie mam pracy, nie mam własnego dochodu, a moje życie kręci się wokół rehabilitacji i myślenia jak zebrać pieniądze na protezę.

Przeszkodą w tym, żeby stać znów na obie nogi jest właśnie brak odpowiedniej protezy. Dlatego proszę Was Drodzy Darczyńcy o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na wymarzoną protezę. To jest dla mnie nie tylko kawałek materiału dzięki, któremu będę chodzić. To dla mnie o wiele więcej… To możliwość powrotu do dawnego życia, do swoich sportowych pasji i do pracy.

Bardzo proszę, nie przechodź mnie obojętnie i pomóż. Serdecznie Wam dziękuję za pomoc i udostępnienia już teraz. Tak po prostu dziękuję za zainteresowanie.

Jarek