Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nazywam się Jarosław Trochimiuk. Mam 61 lat. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Od zawsze moje życie było związane ze sportem, a konkretnie piłką siatkową. Grałem w drużynie Czarnych Radom, jako Junior i Senior. Podczas mojej pracy pedagogicznej przez okres około 20 lat byłem dyrektorem kilku szkół w Radomiu m.in: ZSO nr 4 z Oddziałami Sportowymi w Radomiu. Po zakończeniu gry w piłkę siatkową, uprawiałem amatorsko różne dyscypliny sportu. Obecnie jestem na emeryturze. Moje problemy ze zdrowiem rozpoczęły się kilkanaście lat temu, po rozpoznaniu u mnie cukrzycy. W roku 2020 cukrzyca w znacznym stopniu zaatakowała moją lewą nogę. Skutkowało to amputacją nogi powyżej kolana. Znacznie utrudniło to moje życie. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Od lipca bieżącego roku użytkuję protezę tymaczasową.