Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Arkadiusz został potrącony w wieku 12 lat. Osoba, która która jechała samochodem, wjechała na chodnik, po którym poruszał się Arkadiusz. Po tym zdarzeniu nastolatek został przetransportowany do szpitala. Obrażenia były bardzo poważne, łącznie ze złamaniem kręgosłupa oraz czaszki, które są bezpośrednią przyczyną niepełnosprawności Arkadiusza. Mężczyzna ma niedowład czterokończynowy,, padaczkę pourazową i achodoplazję. Od 28 lat zajmuję się nim mama, Pani Anna, która codziennie zawozi go na rehabilitację na Narodowy Fundusz Zdrowia. Mimo to, kobieta z powodu wieku przestaje sobie powoli radzić.  Pieniądze, którymi dysponują nie są wystarczające aby zakupić pionizator czy nowy wózek elektryczny. Wspomóż Arkadiusza, przekazując mu dowolną kwotę darowizny.