Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Sześcioletni Kuba uległ wypadkowi komunikacyjnemu, poruszając się na pasach. Siła uderzeniowa samochodu była tak duża, że Kuba został odrzucony na kilkanaście metrów! W jego obrażeniach przeważają urazy czaszkowo-mózgowe, ale nie w sposób pominąć obrażeń wewnętrznych, które są równie rozległe. Obecnie przebywa w szpitalu, w Pile gdzie powoli odzyskuje świadomość i zaczyna kontaktować się ze swoimi rodzicami, którzy go odwiedzają. Rehabilitacja będzie bardzo złożona, Kuba zmaga się z porażeniem prawostronnym, z którym będzie musiał walczyć. Aby wrócić do sprawności, rodzina potrzebuje środków na rehabilitację, która w rokowaniach lekarskich będzie bardzo kosztowna i długa. Pomóż dokonać kolejnego cudu, przekazując dowolną kwotę darowizny.