Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Asia jest żoną i mamą 12-letniego Izydora. W 2018 roku zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Na domiar złego okazało się, że jest to odmiana odporna na jakiekolwiek leki. Aby więc Asia mogła funkcjonować, potrzebna jest jej codzienna rehabilitacja. Najlepszym rozwiązaniem dla niej są wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Codzienne ćwiczenia i profesjonalna opieka dałyby jej szansę, by spowolnić rozwój tej strasznej choroby. Najbliżsi Asi nie są w stanie sfinansować jej takiego wyjazdu i takiej opieki. Z bezsilnością i rozpaczą patrzą, jak jej stan ulega pogorszeniu, a przeszkodą w sprawieniu jej ulgi jest brak pieniędzy… Izydorem i Joasią opiekują się mąż, stara się z całych sił zapewnić rodzinie opiekę, jest jednak świadom, że nie jest w stanie dać Asi tego, co jest jej w tej chwili niezbędne — odpowiedniej rehabilitacji. Dlatego pozostaje im prosić o pomoc ludzi, którzy nie będą obojętni na cierpienie Asi i otworzą swoje serca.