Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Do wypadku doszło 7 sierpnia w miejscowości Wyszków. Kamil tego feralnego dnia późnym wieczorem wracał do domu ze swoimi przyjaciółmi. Niestety nie było mu dane do niego dotrzeć. Nietrzeźwy kierowca wjechał na pasach w grupę młodych ludzi… nie zatrzymał się, nie udzielił pomocy. Jak relacjonuje świadek zdarzenia, Kamil na skutek zderzenia doznał poważnego urazu głowy i stracił przytomność. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym Kamil w najcięższym stanie. Niemal 4 tygodnie przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej, pod respiratorem. Rodzinie pozostawało tylko czekać, z nadzieją na poprawę stanu Kamila. Po wybudzeniu okazało się, że do powrotu Kamila do sprawności czeka go długa i kosztowna droga. W konsekwencji wypadku Kamil ma ogromne problemy poznawcze, zaniki pamięci, problemy w poruszaniu się. Wielu czynności musi się uczyć się na nowo.

Niegdyś sprawny, silny mężczyzna nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Obecnie przebywa na turnusie rehabilitacyjnym w Otwocku, który pomaga mu wrócić do stanu sprzed wypadku. Koszty leczenia są ogromne, przewyższające możliwości finansowe rodziny. Dlatego apelujemy o wsparcie dla naszego podopiecznego. Tylko intensywna rehabilitacja neurologiczna daje szanse Kamilowi na powrót do sprawności.

Kamil ma bardzo proste marzenia – chce wrócić do najbliższych, do rodziny, wtulić się w ramiona swojej 5 letniej córeczki, w gronie przyjaciół obejrzeć mecz, pojeździć na rowerze. Twoja pomoc może sprawić, że jego marzenia zamienią się w cel, który w najbliższym czasie będzie mógł zrealizować.